blog-wnetrzarski-zainspiryj-sie-z-nami-snapisnap

O NAS – blog wnętrzarski

Stworzyłyśmy osobisty blog Snapisnap o tematyce wnętrzarskiej, która jest naszą pasją.

To właśnie my dwie mamy, niezależne kobiety, których pasja i zamiłowanie do pięknych rzeczy znalazły odzwierciedlenie w pięknych, dokładnie selekcjonowanych produktach renomowanych Marek.

„Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak.

Oto nasza historia:

Nazywamy się Justyna i Renata, jesteśmy siostrami, wesołymi mamuśkami i kochającymi żonami – bynajmniej tak nam mówią nasi mężowie 🙂

Nasze rodzime korzenie wywodzą się ze wschodu Polski, tam kształtowała się nasza osobowość i nasz dziecięcy świat. Odkąd sięgamy pamięcią zawsze towarzyszył nam śmiech, kreatywność i dobra zabawa. Naszą najlepszą rozrywką była zabawa w dom, ale nie taka zwykła, o nie.. 🙂 Obie uwielbiałyśmy wspinaczki po drzewach i to właśnie tam budowałyśmy swoje domy. Nasza kreatywność nie miała granic, a kształt naszych domków przypominał bezpieczne kokony. Nasze ściany wypełniały piękne kolorowe tapety z liści, a dekoracje dostarczała nam natura w postaci kamyków, patyków i innych dobrodziejstw.

To właśnie wtedy narodziła się w nas pasja do pięknych wnętrz, wesołych przestrzeni i oryginalnych pomysłów dekoracyjnych. Tworzyłyśmy nasz wesoły świat, w którym uśmiech, szczęście i bezpieczeństwo było najważniejsze.

Kiedy na świat przyszły nasze dzieci, nasza pasja nabrała nowego znaczenia. Chcemy aby nasz zapał i zamiłowanie do designu przyczyniły się do tworzenia pięknych pokoi Waszych dzieci, a nasze dawne wspomnienia przerodziły się w rzeczywistość.

I tak oto narodziła się nasza osobista marka SnapiSnap oraz blog wnętrzarski z miłości, pasji i zamiłowania do pięknych pokoi dziecięcych. Stawiamy na nietuzinkowe i niebanalne wyposażenie wnętrz, a jakość to nasza dewiza.

Razem z nami zapewnisz swojemu dziecku bezpieczną oazę, tworząc ciepły i przytulny wystrój połączony z nowoczesnym designem. Świat SnapiSnap pełen jest pięknych produktów, które mogą być częścią świata Waszych dzieci.

Zainspiruj się z nami i stwórz bajeczną krainę z naszymi produktami

snapisna-blog-wnętrzarski-sklep-internetowy

Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat 🙂

-mamuśki Justyna i Renata

Serdecznie zapraszamy!

Załoga SnapiSnap